Évkönyv bemutatkozás





Idén is lehetőségünk nyílik bemutatkozókat közzé tenni a szövetségi évkönyvben. Élve a lehetőséggel, az alábbiakban felsorolt Sporttársaktól várunk egy pár mondatos, fényképes bemutatkozót a galambderbyklub@gmail.com e-mail címre. Leadási határidő: 2021. október 30.



I. Zóna:

Dr. Gotthard László

I. helyezett Általános
I. helyezett Rövid
I. helyezett Közép
I. helyezett Hosszú
IV. helyezett R300

Cecző Sándor

II. helyezett Általános
II. helyezett Rövid
II. helyezett Közép
I. helyezett R300

Kern Rudolf

VI. helyezett Általános
III. helyezett Hosszú

Tasi Árpád

IV. helyezett Általános
IV. helyezett Rövid
III. helyezett Közép
III. helyezett R300

Brudás Team

I. helyezett Fiatalok



II. Zóna

Takács Pál

I. helyezett Általános
I. helyezett Rövid
I. helyezett Közép
I. helyezett Hosszú

Józsa János

III. helyezett Rövid
I. helyezett R300

Palkó László

II. helyezett Rövid
III. helyezett Közép
II. helyezett R300

Jánosi Pál

I. helyezett Fiatalok



Nyíregyháza

Lakatos András

I. helyezett Általános
II. helyezett Rövid
II. helyezett Közép
I. helyezett Hosszú

Mezei Vilmos

I. helyezett Rövid

Miló Mihály és fia

II. helyezett Általános
III. helyezett Közép
II. helyezett Hosszú




2021-es évi Derby főverseny eredmények:


Gratulálunk Minden Kedves Sporttárs 2021-es Derby eredményeihez! Találkozunk 2022-ben, egy újabb izgalmas versenyszezonban!


I. Zóna – Budapest Általános Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Gotthard László Dr.x081 834,68
2Czecző Sándor       x091 765,61
3Grosspaul Dúcx081 763,75
4Tasi Árpádx091 736,06
5Paulovics Róbertx081 696,27
6Kern Rudolfx041 680,90
7Fekete Gáborx041 616,17
8Kling Istvánx041 615,70
9Zentai Sándorx081 605,20
10Horváth Jenő és Fiax041 600,79
11Pálos Tiborx041 572,41
12Szalai-KisA131 563,52
13Oláh Sándorx081 526,71
14Kóczián TEAMB271 471,38
15Borsos Familyx041 401,81

I. Zóna – Budapest Rövidtávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Gotthard László Dr.x08925,78
2Czecző Sándorx09923,02
3Paulovics Róbertx08922,61
4Tasi Árpádx09921,74
5Grosspaul Dúcx08888,58
6Horváth Jenő és Fiax04861,97
7Kling Istvánx04844,26
8Szlaukó Istvánx08835,79
9Oláh Sándorx08823,77
10Kertész Istvánx08802,03
11Pálos Tiborx04738,33
12Zentai Sándorx08737,96
13Borsos Familyx04706,33
14Szalai-KisA13669,76
15Kóczián TEAMB27668,87

I. Zóna – Budapest Középtávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Gotthard László Dr.x081 010,57
2Czecző Sándorx09994,55
3Tasi Árpádx09987,09
4Paulovics Róbertx08983,60
5Grosspaul Dúcx08932,99
6Kling Istvánx04918,08
7Horváth Jenő és Fiax04896,75
8Oláh Sándorx08878,32
9Szlaukó Istvánx08878,03
10Kóczián TEAMB27873,31
11Kern Rudolfx04871,39
12Zentai Sándorx08838,44
13Pálos Tiborx04812,91
14Bálint LászlóA22811,45
15Szalai-KisA13807,73

I. Zóna – Budapest Hosszútávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Gotthard László Dr.x08635,99
2Grosspaul Dúcx08631,37
3Kern Rudolfx04621,41
4Zentai Sándorx08606,21
5Czecző Sándorx09599,34
6Fekete Gáborx04596,06
7Tasi Árpádx09589,15
8Szalai-KisA13567,07
9Paulovics Róbertx08560,95
10Pálos Tiborx04557,06
11Kling Istvánx04546,69
12Pap-Kalahuzx09546,38
13Horváth Jenő és Fiax04545,87
14Oláh Sándorx08521,43
15Szlovik Györgyx09502,40

I. Zóna – Budapest R300 Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Czecző Sándorx091 391,97
2Paulovics Róbertx081 375,00
3Tasi Árpádx091 372,49
4Gotthard László Dr.x081 357,89
5Grosspaul Dúcx081 299,17
6Horváth Jenő és Fiax041 282,62
7Szlaukó Istvánx081 256,50
8Kling Istvánx041 240,44
9Kern Rudolfx041 167,35
10Oláh Sándorx081 164,48
11Pálos Tiborx041 147,33
12Zentai Sándorx081 132,66
13Kertész Istvánx081 051,06
14Bálint LászlóA221 046,75
15Kóczián TEAMB27   988,07

II. Zóna Közép Kelet Általános Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Takács PálA461 844,20
2Pap és Fiax171 784,59
3Lévai Dúc – Nagykátax121 766,52
4Száraz Lászlóx121 731,07
5Tóth Sándorx131 716,42
6Csányi SándorA121 698,85
7Varga TiborA631 692,79
8Huszár Péterx121 687,65
9Szecskó Csabax061 684,44
10Kecskeméti Emilx011 649,27
11Tomori Lászlóx121 615,69
12Jánosi Pálx121 615,21
13Bolyán AntalA631 601,29
14Zámbó JánosA041 580,43
15Gábor Mihályx181 542,15

II Zóna Közép Kelet Rövidtávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Takács PálA46966,93
2Palkó Lászlóx12937,13
3Józsa JánosA02936,95
4Tóth Gáborx13936,51
5Huszár Péterx12922,10
6Pap és Fiax17919,43
7Száraz Lászlóx12918,02
8Lévai Dúc – Nagykátax12906,13
9Tomori Lászlóx12900,53
10Jánosi Pálx12880,57
11Sztrehovszki LászlóA04873,93
12Varga TiborA63871,82
13BAMAHO-dúcx17868,90
14Boda Ákosx17866,08
15Zentai Gáborx13865,66

II. Zóna Közép Kelet Középtávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Takács PálA461 025,87
2Pap és Fiax171 006,89
3Palkó Lászlóx12988,66
4Huszár Péterx12983,72
5Száraz Lászlóx12981,13
6Tóth Gáborx13973,65
7Józsa JánosA02965,53
8Tóth Sándorx13962,94
9Lévai Dúc – Nagykátax12961,70
10Zentai Gáborx13955,83
11Jánosi Pálx12943,13
12Sztrehovszki LászlóA04943,04
13Tomori Lászlóx12941,86
14Horinka NorbertA36939,63
15Varga TiborA63936,53

II. Zóna Közép Kelet Hosszútávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Takács PálA46634,39
2Lévai Dúc – Nagykátax12618,97
3Csányi SándorA12615,62
4Szecskó Csabax06612,62
5Pap és Fiax17609,18
6Tóth Sándorx13602,52
7Varga TiborA63598,50
8Bolyán AntalA63592,11
9Kecskeméti Emilx01584,45
10Szentpéteri Józsefx06577,77
11Kovács PéterA14577,44
12Száraz Lászlóx12577,26
13Zámbó JánosA04570,49
14Ács Ferencx17552,17
15Huszár Péterx12550,68

II. Zóna Közép Kelet R300 Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Józsa JánosA021 419,04
2Palkó Lászlóx121 384,62
3Huszár Péterx121 369,00
4Száraz Lászlóx121 365,52
5Lévai Dúc – Nagykátax121 360,05
6Pap és Fiax171 347,52
7Tomori Lászlóx121 344,54
8Tóth Gáborx131 332,56
9Horinka NorbertA361 287,60
10Boda Ákosx171 262,76
11Varga TiborA631 261,96
12Kecskeméti Emilx011 258,52
13Zentai Gáborx131 257,19
14BAMAHO-dúcx171 252,54
15Jánosi Pálx121 239,29

Nyíregyháza Általános Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Lakatos Andrásx141 913,85
2Miló Mihály és fiax141 821,51
3Gulyás Istvánx141 709,66
4Szemán Miklósx141 579,37
5Szigetfalvi JózsefT021 507,09
6Mezei Vilmosx141 447,93
7Szkiba Ernőx141 436,81
8Szabó GyörgyT-141 269,62
9Rendes Józsefx141 073,55
10Morgós JánosT-141 054,10

Nyíregyháza Rövidtávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesület Pont
1Mezei Vilmosx14 202,13
2Lakatos Andrásx14 195,59
3László Zoltánx14 189,72
4Szkiba Ernőx14 188,90
5Gulyás Istvánx14 171,56
6Miló Mihály és fiax14 168,11
7Szemán Miklósx14 164,75
8Kelemen Mihályx14 164,74
9Szigetfalvi JózsefT02 144,81
10Chen Fangx14 144,03

Nyíregyháza Középtávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Szabó GyörgyT-14775,56
2Lakatos Andrásx14743,35
3Miló Mihály és fiax14740,25
4Rendes Józsefx14703,48
5Mezei Vilmosx14700,96
6Gulyás Istvánx14700,21
7Szemán Miklósx14675,10
8Szigetfalvi JózsefT02613,78
9Szkiba Ernőx14543,55
10Morgós JánosT-14454,34

Nyíregyháza Hosszútávú Bajnokság

#TenyésztõEgyesületPontok
1Lakatos Andrásx14603,20
2Miló Mihály és fiax14576,60
3Gulyás Istvánx14536,96
4Szigetfalvi JózsefT02460,33
5Szemán Miklósx14425,96
6Szkiba Ernőx14354,62
7Morgós JánosT-14218,11
8Szabó GyörgyT-14207,57
9Chen Fangx14187,94
10Mezei Vilmosx14147,63




FIATALOK CSAPATBAJNOKSÁGA:


Fiatalok csapatbajnoksága

1Brudás Team Csapat1x081 318,19
2Fonyódi László Csapat1x091 280,42
3Kóczián Dávid Csapat1x091 269,56
4Lichi Tamás Csapat1x081 110,33
5Mihály Balázs Mátyás Csapat1x091 047,11
6Pap-Kalahuz Csapat1x09885,80
7Szlaukó István Csapat1x08744,73
8Jánosi Pál Csapat1x12523,45
9Lévai Dúc – Nagykáta Csapat1x12384,97
10Kerékgyártó Tamás Csapat1D19384,00


II. zóna Fiatalok csapatbajnoksága

#TenyésztõEgyesületPontok
1Jánosi Pál Csapat1x121 047,63
2Varga Tibor Csapat1A63954,09
3Száraz László Csapat1x12923,59
4Lévai Dúc – Nagykáta Csapat1x12923,03
5Bolyán Antal Csapat1A63921,88
6Tomori László Csapat1x12718,26
7Huszár Péter Csapat1x12454,36
8Szabó Péter Csapat1x01439,84
9Szabó Bendegúz Péter Csapat1x01438,72
10Farkas Béla Csapat1x01256,95
11Váli Árpád Csapat1x01214,69
12Zentai Gábor Csapat1x1331,49
13Farkas Bélax010,00
13Török Béla Csapat1x120,00

Speak Your Mind

*

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

Elérhetőségeink

galambderbyklub@gmail.com